Számos új ügyfelünk azzal a panasszal keresett meg minket, hogy ugyan lett klímájuk, de tervezés nélkül vágtak bele, vagy éppen hibás terveket kaptak a kivitelezőktől…
Jobb, ha Te is elkerülöd ezeket a hibákat, mielőtt súlyos százezreid bánnák! Több száz ügyfél utáni tapasztalataink:
A klíma tipikusan az mindennapos eszköz, amit nem két évre választ az ember. Gyakran akár több mint egy évtizedre döntünk, amit jobb profin és magabiztosan kivitelezni. Ha nem készül egy tökéletes haditerv álmaid hűs szobájához, akkor:
Mi az, ami elválasztja egymásól az 1990-es és a 2000-es évek mezőgazdaságát?
Ez az a folyamat, amit a mezőgazdasági forradalom harmadik nagy kulcskomponensének szokás nevezni, nem más, mint a precíziós gazdálkodás. A két nagy technológiai váltás – a gépek megjelenése és a géntechnológia térhódítása után – ez a folyamat az, amelyről most, a huszonegyedik században foglalkoznunk kell.
Nevezhetjük „okos gazdálkodásnak” is – hiszen ennek a módszernek pontosan az a lényege, hogy a termelés folyamata, a különböző beavatkozások mind-mind azon adatok összeségének felhasználásával és elemzésével történnek, amelyek arra az adott helyre jellemzőek.
Így ez a gazdálkodás műszaki, informatikai és termesztéstechnológiai adatokat elemezve és értékelve lehetővé teszi azt, hogy egy búzatáblán belül akár kisebb egységekben is gondolkodjon a termelő – a meglévő adatok alapján láthatja azt, hogy milyen zónákra osztható egy nagyobb terület.
Egyszerűbben is fogalmazhatunk: a megfelelő helyen, a megfelelő időben a megfelelő terményt termesztjük. Ezt jelenti az okos gazdálkodás – és ennek elérésével vált valóvá egy magasabb szint a mezőgazdaságban. Hatékonyság – és ne feledjük: környezetvédelem is. Ugyanis a bejuttatott műtrágya vagy vegyszer mennyisége is csökkenhet, hiszen az adatokból láthatjuk, mikor van rá valóban szükség.
Hiszünk abban, hogy mindenkinek jár a minőségi, szakértői segítség. Fordulj hozzánk bizalommal!